Create your Take App
Products
Healthier food options (6 bowls)
$400.00
Regular food options (6 bowls)
$300.00
Prep’d Juice
$80.00
Fruit bowls (6)
$140.00
Regular food options (month plan)
$1,050.00
Healthier food options (month plan)
$1,400.00