Back
KU Costing Class
9 items to be discussed: Ingredients, Labor, Electricity, Income etc
recorded videos
with access to mentor, Coach Jane
upgrades, updates, free of charge
Price
β±1,500.00
β±3,500.00
Quantity
β
+
Add
β±1,500.00